2020-10-23 11:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Ananas Corona (Ananas sp.)

Nr produktu: 5602073
  • Stanowisko słoneczne, ciepłe
  • Podłoże przepuszczalne, znosi przesuszenie
  • Owoc z pióropuszem liści
Opis produktu
 
46,99
46,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5602073

Cechy

Ananas Corona (Ananas sp.) jest łatwą w uprawie, odporną rośliną, ozdobioną owocem z pióropuszem liści. Pochodzi głównie z Ameryki Południowej. Roślina wymaga ciepłego, słonecznego stanowiska przez cały rok. Zimą temperatura w pomieszczeniu nie powinna spadać poniżej 18°C. Ananas w doniczce potrzebuje przepuszczalnego, lekko wilgotnego podłoża. W celu zapewnienia mu jak najlepszych warunków pomoże uniwersalna ziemia do kwiatów.

Zastosowanie

Ananas roślina to owoc otoczony pióropuszem liści. Efektownie prezentuje się w salonie, biurze, restauracji czy na sali ekspozycyjnej. Istotną rzeczą dla udanej hodowli jest regularnie podlewanie oraz zraszanie. Doniczka powinna być wstawiona do miski napełnionej mokrym żwirem, dzięki czemu zapewni się roślinie odpowiednią wilgotność powietrza. Nie należy dopuszczać do gromadzenia się nadmiaru wody w doniczce - roślina lepiej znosi przesuszenie niż zalanie.

Zalety

Ananas Corona nie przechodzi okresu spoczynku. Można nawozić go raz na 3-4 tygodnie, co w połączeniu z odpowiednią wilgotnością podłoża i powietrza zapewni jego szybki wzrost. Nawożenie powinno trwać od końca marca do października. Ananas Corona dostępny jest w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Można rozmnażać go poprzez ukorzenienie korony liścia.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Miejsce:słoneczne
Aktualna wysokość roślin:30 - 50 cm
Kolor kwiatu:Różowy
Wielkość doniczki:12 cm
Wymiary i waga (netto):
Waga:700 g
Wysokość:40,0 cm
Szerokość:12,0 cm
Głębokość / Grubość:12,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry