2019-05-24 21:58
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Żurawina (Vaccinium macrocarpon) 10 - 20cm C1,5

Nr produktu: 2976314

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Pozostałe rośliny doniczkowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2976314

Silnie rosnąca odmiana żurawiny wielkoowocowej. Tworzy liczne grube pędy owoconośne. Owocuje obficie. Owoce bardzo duże, owalne, purpurowoczerwone, dojrzewają w X, dobrze się przechowują. Silnie rosnąca odmiana żurawiny wielkoowocowej. Tworzy liczne grube pędy owoconośne. Owocuje obficie. Owoce bardzo duże, owalne, purpurowoczerwone, dojrzewają w X, dobrze się przechowują. Zimozielona krzewinka posiadająca dwa rodzaje pędów: krótkie - owoconośne oraz długie, płożące. Najlepiej rośnie na dobrze nasłonecznionych terenach torfowisk wysokich z poziomem wody gruntowej nie wyższym niż 30 cm poniżej powierzchni gleby. Można ją uprawiać na różnych typach gleby za wyjątkiem ciężkich gleb gliniastych. Jako jedyna z roślin sadowniczych toleruje nadmiar wody w okresie zimowym. Rośliny są dość odporne na mróz, niestety pąki bywają uszkadzane przez wiosenne przymrozki. Istnieje wiele odmian różniących się między sobą m.in. wielkością liści, owoców, ich barwą i obfitością. Dojrzałe owoce mają różne odcienie czerwieni i mimo, iż nie nadają się do spożycia w stanie świeżym są doskonałe na przetwory. Mają dużą wartość dietetyczną i leczniczą. Wyróżnia je też m.in. wysoka zawartość kwasów organicznych, witamin, soli mineralnych.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,50 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry