2020-10-21 20:57


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Wierzba Salix integra Hakuro Nishiki don. 2L

Nr produktu: 6316939
  • barwne dekoracyjne liście
  • polecana nawet do niedużych ogrodów
  • łatwa uprawa
Opis produktu
 
14,99
14,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6316939

Cechy

Wierzba japońska Hakuro Nishiki o oryginalnym zabarwieniu liści i kulistej koronie. Jej młode liście są różowawe, a potem stają się biało-zielone. Wypuszcza brązowo-czerwone pędy. Drzewko szczepione w donicy osiąga wysokość ok. 100 cm i nawet 300 cm średnicy. Hakuro Nishiki wymaga słonecznego lub półcienistego stanowiska. Wskazane jest przeprowadzenie cięcia formującego - po tej czynności roślina zagęszcza swoją koronę.

Zastosowanie

Salix integra powinna mieć żyzne i wilgotne podłoże (można zastosować ziemię uniwersalną). Polecane jest sadzenie jej w donicy o pojemności 4 l. Doskonale nadaje się nawet do niedużych ogrodów, zarówno przydomowych, jak i w takich miejscach, jak hotele czy obiekty rekreacyjne. Kwitnie w marcu. Ceniona ze względu na wysoki poziom estetyki, stanowi świetny element kompozycji w każdym ogrodzie.

Zalety

Wierzba Hakuro Nishiki podczas mroźnych wiatrów przemarza, ale cechuje się doskonałymi właściwościami regeneracyjnymi, dzięki którym na wiosnę znów prezentuje się fantastycznie. To niewielkie drzewko - znane także jako wierzba japońska na pniu - nie wymaga szczególnej pielęgnacji ani częstego podlewania. Dla zmniejszenia parowania wody z podłoża najlepiej ściółkować je materiałem organicznym. Hakuro Nishiki jest dostępna w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry