2019-06-27 04:13


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Thuja w odmianach 30 - 40cm don.13cm

Nr produktu: 2976264
  • Zimozielone
  • Łatwe w uprawie
Opis produktu
 
12,99
12,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 4-6 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 2976264

Tuje ogrodowe dzięki swoistemu bogactwu form, barw i pokroju, tuje należą do powszechnie cenionych roślin ozdobnych. Mamy do wyboru wiele ich form: niskie, karłowe, o pokroju wąskim, słupkowym, piramidalnym, kulistym, a jednocześnie różnych odcieni barwy zielonej, żółtej i szmaragdowej. Są właściwie niewymagające, odporne na czynniki atmosferyczne oraz choroby i dają się łatwo pielęgnować, i rozmnażać. Tuje ogrodowe, w tym tuje żywopłotowe, nie mają zbyt dużych wymagań stanowiskowych. Najlepiej rosną w ogrodzie w miejscu dość słonecznym lub w półcieniu. Można je posadzić na stanowisku cienistym, ale nie należy wówczas spodziewać się nazbyt szybkiego wzrostu rośliny. Gleba niezbyt wilgotna, przepuszczalna i oczywiście żyzna. W takich warunkach tuja nie będzie rdzewiała i zachowa swój piękny, zielony wygląd. W czasie suchej pory wystarczy obfite podlewanie raz w tygodniu. Należy unikać oblewania całej rośliny oraz jej pędów. Aby zapobiec nadmiernemu parowaniu wody i wzrostowi chwastów, tuje ogrodowe warto także ściółkować przy zastosowaniu kory sosnowej. To także dobre zabezpieczenie przed zimą. Ważnym zabiegiem jest także przycinanie tui.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
800 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry