2020-05-31 17:29


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pnącza wys. 60 cm mix

Nr produktu: 6559975
  • 2 odmiany do wybory
  • Silny przyrost roczny
  • Stanowisko słoneczne
  • Małe wymagania glebowe
Opis produktu
 
9,99
9,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

43 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6559975

Dławisz Duo to pnącze obupłciowe o wijących się pędach. Dorasta do ok. 12 m. Przyrost roczny nawet do 3 m. Idealni się sprawdza na przykrycie ścian, płotów, pergoli, czy altan. Nie jest wskazane sadzenie jej przy niewielkich krzewach czy drzewkach, ponieważ zagłuszą je. Dławisz nie ma specjalnych wymagań glebowych. Dobrze rośnie na stanowisku słonecznym jak i w cieniu. Dławisz posiada zielone liście, jesienią zmieniające na intensywną żółtą barwę. Odmiana posiada ozdobne czerwone owoce pokroju kulistego. Kwiaty drobne, koloru bialego. Nie wymaga zapylacza.
Rdest Auberta to najsilniej rosnące pnącze naszego klimatu, pędami owijające się dookoła podpór. Dorasta do 12 m (6 m rocznego przyrostu). Posiada liście nieduże, zielone. Kwiaty drobne, białe, bardzo liczne. Idealna roślina osłonowa, chroniąca przed hałasem w aglomeracjach miejskich i przy drogach. Kwitnie od VI -IX. Lubi stanowisko słoneczne lub półcień. Nie ma specjalnych wymagań jeśli chodzi o glebę, pH 5,5-6,0.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry