2019-10-18 06:01


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pelargonia zonale 15 - 25cm don.12cm

Nr produktu: 2976199

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Pozostałe rośliny doniczkowe

Opis produktu

Nr produktu: 2976199

Pelargonia rabatowa to ciepłolubna stale zielona bylina o wzniesionej grubej rozgałęzionej łodydze. Nerkowate liście mają faliste brzegi, są miękko owłosione i wydzielających specyficzną woń. Na górnej powierzchni blaszki liściowej występuje ciemniejsza smuga. Kuliste kwiatostany o długich łodygach mogą osiągnąć około 15 cm średnicy. Kwiaty pojedyncze, półpełne i pełne białe składają się ze zwykle okrągławo zakończonych płatków w odcieniach czerwieni różu, fioletu lub białych, u niektórych odmian dwubarwnych. Rośliny wysadza się na miejsca stałe w połowie maja po ustaniu przymrozków. Na zimę trzeba przenieść rośliny do widnego pomieszczenia o temperaturze 8-12C. Pelargonie lubią stanowiska słoneczne. Glebę próchniczą, przepuszczalną, lekko zasadową, średnio wilgotną.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
500 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry