2019-10-22 00:50


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Morus alba 50 - 60cm C2

Nr produktu: 2976173

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Pozostałe rośliny doniczkowe

Opis produktu

Nr produktu: 2976173

Morwa biała to najpopularniejsza reprezentantka rodzaju Morus. Można ją wykorzystać na wielu płaszczyznach. Warto wiedzieć, że owocujące rośliny, przy braku zainteresowana owocami oraz źle dobranej lokalizacji, mogą być uciążliwe w okresie letnim, w czasie opadania owoców. Morus alba traktowana jest jako roślina ozdobna oraz użytkowa. Liście morwy są znane na świecie z pożytecznych właściwości jakie wykazują w terapii leczenia i profilaktyki przed otyłością. Posiada również działanie przeciwcukrzycowe, ze względu na substancje aktywne zawarte w liściach, które hamują rozkład węglowodanów złożonych do cukrów prostych, które wchłaniają się do krwi.
Morwa biała to jest jednym z najłatwiejszych w uprawie drzew, polecanym dla początkujących ogrodników. Najlepiej rośnie w miejscach słonecznych lub lekko ocienionych, ciepłych, osłoniętych od silnych podmuchów wiatru w okresie zimy. Preferuje gleby lekkie, szybko nagrzewające się i przepuszczalne, najlepiej piaszczyste, o odczynie lekko kwaśnym do obojętnego. Rośliny dobrze znoszą suszę i zanieczyszczenie powietrza, są odporne na choroby i rzadko atakowane przez szkodniki.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,00 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry