2019-12-14 14:13


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Milin Mini Patio wys.90cm

Nr produktu: 3206281
  • Silne pnącze
  • Stanowisko słoneczne i ciepłe
Opis produktu
 
40,99
40,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3206281

Milin amerykański to piękne ogrodowe pnącze zachwycające niezwykłymi kwiatami w kształcie trąbek oraz ciemnozielonymi, pierzastymi liśćmi. Z uwagi na szybki wzrost milin jest często sadzony przy pergolach i altanach. Nie jest trudny w uprawie jednak aby zdrowo rósł i pięknie kwitł co roku należy go przycinać i przestrzegać kilku zasad pielęgnacji.
Silnie rosnące pnącze, dorasta do 10m. Kwitnie obficie od lipca do września. Wymaga stanowiska bardzo słonecznego, ciepłego i osłoniętego. Gleby średnio żyznej, przepuszczalnej. Wykazuje się bardzo dobrą mrozoodpornością. Wskazane jest cięcie ograniczające rozwój wegetatywny oraz usuwanie odrostów korzeniowych.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,50 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry