2020-04-04 16:31


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Glicynia chińska w odmianach (Wisteria sp.)

Nr produktu: 6305791
  • silnie rosnące pnącze
  • okazałe kwiaty
  • różne odmiany kolorystyczne
Opis produktu
 
13,99
13,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6305791

Cechy

Glicynia chińska to bujnie rosnące pnącze, które wiosną okrywa się burzą niebieskich, białych lub różowych groniastych kwiatów, przypominających kwiaty złotokapu. Wymaga gleby umiarkowanie żyznej i przepuszczalnej, głęboko uprawionej. Preferuje stanowiska w pełni słoneczne, zaciszne. Roślinę można sadzić przez cały sezon. Glicynia chińska jest ekspansywna i potrzebuje solidnych podpór, zdolnych utrzymać znaczny ciężar. Corocznie należy zasilać ją kompostem lub przekompostowanym obornikiem.

Zastosowanie

Glicynia kwitnie od maja do czerwca. Ma długie kwiaty zebrane w grona osiągające, w zależności od odmiany, od 30 do 70 cm. Najwięcej odmian kwitnie na fioletowo, ale można również kupić okazy o niebieskich, różowych i białych kwiatach. Doskonale nadaje się do przydomowych ogrodów, parków, a także większych terenów zielonych. Glicynia jest wrażliwa na przesuszenie, dlatego w okresach suszy należy ją systematycznie nawadniać.

Zalety

Glicynia OBI wymaga regularnego przycinania pnączy (np. sekatorem), co zapewnia obfite kwitnienie. Młode rośliny należy zabezpieczać na zimę przed długotrwałym mrozem, okrywając bryłę korzeniową i nasadę rośliny. Glicynia cechuje się bardzo intensywnym wzrostem - pędy starszych roślin w ciągu sezonu przyrastają nawet o więcej niż 3 metry. Właśnie dlatego ta roślina ma tak duże wymagania pokarmowe. Glicynia Wisteria dostępna jest w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Wymiary i waga (netto):

Waga:700g

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry