2020-10-25 21:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Forsycja (Forsythie) wys. 60 cm don. 5L

Nr produktu: 6316970
 
19,99
19,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6316970

Jest to średniej wielkości krzew kwitnący wczesną wiosną. Charakterystyczne dla forsycji jest kwitnienie przed rozwojem liści - od marca jej gałązki obsypują się setkami maleńkich, żółtych kwiatów. Należy też do roślin wabiących motyle. Forsycja najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych. Lubi gleby wilgotne, lekkie i żyzne. Na podłożu suchym, piaszczystym lub gliniastym jej liście mogą łatwo więdnąć ale szybko odzyskają turgor po podlaniu. Forsycja ma płytki system korzeniowy. Wokół podstawy pędów warto ściółkować ziemię słomą lub korą - zatrzyma ona wilgoć w ziemi. Miejsce dla forsycji powinno być zaciszne i osłonięte przed silnym wiatrem. Mimo, że forsycja charakteryzuje się wysoką mrozoodpornością.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry