2020-02-20 11:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Eszynantus (Aeschynanthus sp.), wys. 36cm, don. 15cm

Nr produktu: 3151412
  • Stanowisko sloneczne
  • Doskonała do wiszących kompozycji kwiatowych
Opis produktu
 
46,99
46,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3151412

Piękna roślina uprawnia w koszach, misach i skrzynkach balkonowych. Doskonała do wiszących kompozycji kwiatowych. Roślina kwitnie w okresie letnim. Kwiat wymaga dość wysokiej, równomiernej temperatury w granicach 22-25C. Eszynantus wymaga stanowiska półcienistego i wysokiej wilgotności powietrza. W okresie letnim należy intensywnie podlewać, nie dopuszczając do przeschnięcia gleby, zalecane jest również zasilanie rośliny nawozami do roślin doniczkowych. Esychynantus nie lubi bezpośredniego nasłonecznienia, nadmiar słońca powoduje opadanie liści. Ziemia przepuszczalna, pulchna, torfowa z dodatkiem piasku ale rośnie też w ziemi standardowej uniwersalnej dla roślin doniczkowych.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,50 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry