2020-12-06 02:25


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Eucalyptus mix wys. 30cm don. 12cm

Nr produktu: 6509087
  • Stanowisko słoneczne, ciepłe
Opis produktu
 
35,99
35,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6509087

Współcześnie drzewo eukaliptusowe to nie tylko producent olejków eterycznych, a zatem składników wielu kosmetyków czy środków farmaceutycznych, ale również roślina chętnie uprawiana w zaciszu domowym. Młoda roślina nie toleruje przesuszania, a siewki bardzo szybko reagują na brak wilgoci zasuszaniem pędów i zamieraniem. Oczywiście nie należy pozwolić, aby doniczka stała w wodzie, bo eukaliptus górski nie pochodzi z terenów podmokłych i łatwo może ulec gniciu. Trochę łatwiej będzie utrzymać roślinę, kiedy trochę podrośnie, ponieważ lepiej będzie znosić chwilowe niedostatki wody, ale nawet wtedy lubi być regularnie i obficie podlewana. Ziemia pod uprawę eukaliptusa górskiego powinna być bardzo przepuszczalna i posiadać odczyn zasadowy. Wskazana jest nawet domieszka odrobiny wapienia. Jeśli posiadamy do dyspozycji jedynie podłoże uniwersalne, rozluźnijmy je np. piskiem lub perlitem i zadbajmy o dobry drenaż, umieszczając na dnie doniczki warstwę keramzytu.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry