2020-05-27 15:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Starzec srebrnolistny, Senecio candicans 'Angel Wings', wys. 20-30 cm

Nr produktu: 3335767
  • Bardzo atrakcyjny okaz
  • Rośnie stosunkowo szybko
  • Lubi słońce
  • Roślina odporna na niskie temperatury
Opis produktu
 
25,99
25,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3335767

Starzec srebrnolistny to niecodzienna i niezwykle interesująca roślina, która oczaruje każdego. Jej liście w kolorze biało-srebrzystym natychmiast przykuwają uwagę. Są podobne do anielskich skrzydeł, jak wskazuje angielska nazwa Senecio candicans 'Angel Wings'.

Starzec srebrnolistny to szybko rosnąca roślina liściasta, którą najlepiej umieścić w słonecznym miejscu. Należy jednak pamiętać, aby unikać płonącego popołudniowego słońca, które może jej zaszkodzić. Ta przepiękna roślina jest odporna na dość niskie temperatury, sięgające nawet do -10°C. Mimo tego, w okresie zimowym nie należy ryzykować i najlepiej pozostawić ją w miejscu wolnym od mrozu, by nie straciła swojej atrakcyjności i witalności. Jeśli po zimie da się zauważyć brzydkie liście, warto je po prostu usunąć. Roślina może osiągnąć wysokość pomiędzy 20 a 30 cm.

Senecio potrzebuje dobrze przepuszczalnej, średnio żyznej gleby. Najlepszym dla niej pokarmem jest specjalny nawóz dla roślin jednorocznych kwitnących latem lub dla roślin rabatowych. Senecio należy podlewać, gdy ziemia jest sucha.

Wymiary i waga (netto):

Waga:700g
Wysokość:30,0cm
Szerokość:15,0cm
Głębokość / Grubość:15,0cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry