2020-05-30 05:05


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Patiopla na pniu wys. 65 cm don. 19 cm mix

Nr produktu: 6558035
  • Stanowisko półcieniste i słoneczne
  • Podłoże przewiewne nie za wilgotne
  • Kwitnienia od czerwca do października
Opis produktu
 
59,99
59,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6558035

Są to krzewy na pniu kwitnące o wzniesionym, krzaczastym pokroju. W Polsce roślina osiąga od 150 do 200 cm wysokości. Okres kwitnienia przypada od czerwca do października, w niektórych odmianach owoce pojawiają się na roślinie jesienią. Najlepiej czuje się w miejscu półcienistym lub słonecznym, ważne aby nie rosła w miejscach przeciągów. Podłoże powinno być żyzne, przewiewne, ale stale wilgotne (ale nie zalewajmy go). Roślinę należy podlewać w momencie, gdy podłoże delikatnie przeschnie. Warto w podłożu zastosować drenaż z kamieni.
Rośliny nie są mrozoodporne, dlatego w naszym klimacie zalecana jest ich uprawa w pojemnikach, aby mogły przezimować w odpowiednim pomieszczeniu. Lubią wzmacnianie nawozem do roślin kwitnących przez cały sezon (aż do sierpnia). Jeżeli uprawiane są w pojemniku, warto zadbać o to, aby co roku wymieniać podłoże na wiosnę. Również w wiosennym okresie warto je przyciąć, aby lepiej się rozkrzewiały. Rzadko atakowane są przez szkodniki czy choroby. Idealnie sprawdzą się przede wszystkim jako egzotyczna ozdoba balkonu lub tarasu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Lokalizacja:Słoneczne do półcienistego

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry