2021-01-25 15:01


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pułapka na myszy 2 sztuki

Nr produktu: 1377902
  • Klasyczna pułapka na myszy
  • Z drewna bukowego
  • Z drewnianą dźwignią i uchwytem na przynętę
Opis produktu
6,49
6,49 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

27 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1377902

Ta pułapka na myszy to klasyczny, doskonale znany i wykorzystywany od lat model. Składa się z podstawy wykonanej z drewna bukowego oraz systemu drucianej sprężyny, dźwigni i zapadki. Dodatkowym elementem na pułapce jest uchwyt na przynętę. Ten typ łapki na myszy jest tanim i bardzo skutecznym rozwiązaniem problemu ze szkodnikami.

Pojawienie się myszy w domku, mieszkaniu, garażu, pomieszczeniu gospodarczym czy altanie to problem wymagający natychmiastowej reakcji. Najprostszym rozwiązaniem jest rozstawienie pułapek. Rozłożenie łapki na myszy jest łatwe i nie wymaga dalszych czynności poza doglądaniem, czy szkodnik został już złapany.

Cechy produktu:

  • drewno bukowe,
  • system dźwigni i zapadki wykonany z drutu,
  • uchwyt na przynętę,
  • 2 sztuki w zestawie.

Skuteczna walka z ogrodowymi szkodnikami to trudne zadanie. Na szczęście na rynku pojawił się szereg łapek i preparatów, które pomogą rozwiązać ten problem. Poza łapkami na myszy, w OBI dostępne są także inne, takie jak łapka na szczury czy pułapka do łapania kretów. Dzięki nim ogród zostanie oczyszczony z intruzów i znów będzie mógł cieszyć domowników.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Pozostałe
Wymiary i waga (netto):
Waga:32 g
Wysokość:10,0 cm
Szerokość:15,8 cm
Głębokość / Grubość:1,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry