2020-02-19 09:05


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Jakie to drzewo?, 13x19 cm

Nr produktu: 3201407
  • Bogato ilustrowany przewodnik
Opis produktu
 
15,00
15,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 5%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3201407

Mój pierwszy przewodnik - Jakie to drzewo? to przewodnik dla najmłodszych czytelników i ich rodziców. W książce przedstawiono 50 najczęściej spotykanych w Polsce lub najbardziej interesujących gatunków drzew. Duże, kolorowe rysunki przedstawiają portret rośliny, a krótki, przystępny opis zwraca uwagę na jej najważniejsze cechy wyróżniające, w tym przede wszystkim na wygląd liści, po których łatwo rozpoznać drzewo. Podano też informacje, gdzie można spotkać opisany gatunek, czy jest to drzewo rodzime, czy też zostało do nas przywiezione w dawnych czasach z innych kontynentów. Są tu też propozycje różnych zadań i ciekawych doświadczeń, które można wykonać samodzielnie. Mój pierwszy przewodnik - Jakie to drzewo? to idealna książka do wspólnego rozpoznawania gatunków drzew!

Wymiary i waga (netto):

Waga:
120 g
Wysokość:
19,0 cm
Szerokość:
13,0 cm
Głębokość / Grubość:
5 mm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry