2018-05-20 21:59
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

ABC ogrodnika. Trawy ozdobneArt.Nr. 5958962

21,99
21,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 5%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5958962

Książka ABC ogrodnika. Trawy ozdobne" to niezbędna pozycja na półce każdego ogrodowego pasjonata. Zawiera katalog ze zdjęciami i opisami różnych gatunków traw oraz sprawdzone porady do zastosowania w praktyce. Jest cennym źródłem wiedzy na temat budowy traw ozdobnych, możliwości ich wykorzystania w ogrodzie, warunków uprawy, zasad komponowania z innymi roślinami oraz sposobów pielęgnacji.

Trawy są łatwe w uprawie i mają mnóstwo zastosowań, co jest ich wielką zaletą. Dzięki bogatym informacjom, zawartym w książce, opieka na trawami będzie od teraz łatwa i przyjemna.

Zawartość książki:

  • katalog zdjęć i opisy traw ozdobnych,
  • praktyczne porady,
  • szczegółowe informacje o budowie i zasadach uprawy.

Trawy ozdobne to niezwykle modne rośliny, które są coraz chętniej sadzone w ogrodach. Poruszane wiatrem tworzą przyjemny nastrój. Dzięki bardzo szerokiej gamie kolorystycznej są też niezwykle dekoracyjne. W połączeniu z oryginalnymi ozdobami, takimi jak na przykład żuraw, stworzą otoczenie idealne do wypoczynku. Podziwianie ciekawych kompozycji podczas relaksu w hamaku lub wygodnym fotelu stanie się ulubioną formą relaksu.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
222 g
Wysokość:
18,0 cm
Szerokość:
21,5 cm
Głębokość / Grubość:
1 mm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry