2020-04-01 17:45


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

4IQ Worki do recyclingu zielone 160 L - 10 szt.

Nr produktu: 3218484
  • Najmocniejsze worki
  • Pojemność: 160L
Opis produktu

Warianty:

14,99
1,50 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

27 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3218484

Worki do recyclingu w kolorze żółtym. Super mocne i wytrzymałe. Worki w różnych kolorach ułatwiają segregację odpadków możliwych do ponownego przetworzenia. Różne pojemności pozwalają na łatwe dopasowanie do swoich potrzeb.
Worki LDPE firmy 4IQ są trwałe oraz bezpieczne, są idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy poszukują rozwiązań bardziej wytrzymałych niż HDPE. Są one wytwarzane z polietylenu o małej gęstości, dzięki czemu są elastyczne i mocne. Bardzo wytrzymałe worki do segregacji odpadów wykonane z surowców pochodzących z recyklingu. Idealne do użytku domowego czy pracach w ogrodzie. Używając produktów wykonanych z surowców z recyklingu chronisz środowisko.

Wymiary i waga (netto):

Waga:760g
Wysokość:90,0cm
Szerokość:110,0cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry