2021-01-25 09:04


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

4IQ Worki do recyclingu brązowe 160 L - 10 szt.

Nr produktu: 3218518
  • Najmocniejsze worki
  • Pojemność: 160L
Opis produktu

Warianty:

14,99
1,50 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

29 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3218518

Worki do recyclingu w kolorze żółtym. Super mocne i wytrzymałe. Worki w różnych kolorach ułatwiają segregację odpadków możliwych do ponownego przetworzenia. Różne pojemności pozwalają na łatwe dopasowanie do swoich potrzeb.
Worki LDPE firmy 4IQ są trwałe oraz bezpieczne, są idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy poszukują rozwiązań bardziej wytrzymałych niż HDPE. Są one wytwarzane z polietylenu o małej gęstości, dzięki czemu są elastyczne i mocne. Bardzo wytrzymałe worki do segregacji odpadów wykonane z surowców pochodzących z recyklingu. Idealne do użytku domowego czy pracach w ogrodzie. Używając produktów wykonanych z surowców z recyklingu chronisz środowisko.

Wymiary i waga (netto):
Waga:760 g
Wysokość:90,0 cm
Szerokość:110,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry