2020-11-25 13:05


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zestaw opraw podszafkowych LED PL986 z czujnikiem ruchu 7,5W 85 lm 4000K

Nr produktu: 6630156
  • Strumień świetlny: 85 lm
  • Barwa światła: neutralny biały 4000K
Opis produktu
 
179,00

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 6630156

Zestaw opraw podszafkowych LED PL986 z czujnikiem ruchu 7,5W 85 lm 4000K
Zestaw lampek podszafkowych LED do oświetlania blatów roboczych w kuchni, wnętrz szafek lub witryn. Lampki można także montować w salonach kąpielowych i łazienkach, gdzie nie występuje wysoka wilgotność powietrza. Okrągłe lampki o średnicy 85 mm doskonale pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Płaski kształt lampki (grubość 6,5 mm) zapewnia subtelne oświetlenie bez wpływu na projekt wizualny oświetlenia. Lampki podszafkowe montuje się na powierzchni szafki lub półki, bez potrzeby wiercenia otworów, lampki można przymocować do szafki za pomocą taśm samoprzylepnych (w zestawie). Montaż jest szybki i łatwy i nie wymaga narzędzi. Zestaw zawiera estetyczne maskownice do ukrycia kabli połączeniowych między lampkami i czujnikiem. Lampki można także przymocować za pomocą wkrętów (wkręty i kołki nie są dołączone do zestawu). Zestaw lampek podszafkowych PL986 zasilany jest poprzez dołączony do zestawu zasilacz sieciowy AC 230V o napięciu wyjściowym DC 24V. Należy używać wyłącznie zasilacza dołączonego do zestawu lub o identycznej specyfikacji technicznej. Lampki podszafkowe PL986 wyposażone są we włącznik ruchowy uruchamiany poprzez machnięcie ręką. Włączenie / wyłączenie lampek odbywa się bezdotykowo poprzez pojedyncze machnięcie ręką w odległości 5-10 cm od czujnika, co ułatwia sterowanie oświetleniem w przypadku brudnych rąk. Wbudowany ściemniacz pozwala na regulowanie natężenia oświetlenia w zależności od potrzeb. Aby użyć funkcji ściemniacza wystarczy przytrzymać rękę w odległości 10 cm od czujnika do momentu uzyskania odpowiedniego oświetlenia.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
rodzaj źródła światła:LED
materiał:tworzywo sztuczne
Stopień ochrony IP:IP20
Z żarówką:Tak
liczba punktów świetlnych:3 szt.
Kolor światła:4 000 K
klasa wydajności energetycznej:A++
Wymiary i waga (netto):
Waga:40 g
Wysokość:8,5 cm
Szerokość:8,5 cm
Głębokość / Grubość:6,5 cm

brak

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry