2019-12-12 20:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kanlux Domowy Zielnik LED 42 cm x 35 cm x 15 cm

Nr produktu: 2945129

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Pozostałe oświetlenie LED

Opis produktu

Nr produktu: 2945129

Domowy Zielnik LED 42 cm x 35 cm x 15 cm, firmy Kanlux.
Jest to domowy zielnik z oświetleniem LED, który będzie nie tylko ozdobą każdego wnętrza, ale przede wszystkim stworzy idealne warunki świetlne zbliżone najbardziej do naturalnych poprawiając tym samym komfort Twoich roślin.
Niepowtarzalny design, modna biel oraz bardzo dobra jakość wykonania, sprawia że MINIGARDEN doskonale nadaje się również jako akcent dekoracyjny nie tylko mieszkania, ale również biura czy restauracji.
Zaletą posiadania takiego zielnika są świeże zioła i warzywa o każdej porze roku o niepowtarzalnym zapachu a wbudowany trwały naświetlacz LED stworzy efektywne oświetlenie roślin.
Domowy zielnik to udane połączenie troski o środowisko, nowoczesnej estetyki i użyteczności. Zielnik wyposażony jest w dobowy cykl pracy.
Od momentu włączenia zielnik świeci szesnaście godzin i przechodzi w tryb czuwania (zielnik nie świeci) - ponowne włączenie następuje automatycznie po upływie 8 godzin. Podczas 8 godzinnej przerwy świeci czerwona dioda kontrolna.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj źródła światła:
LED
materiał:
tworzywo sztuczne
stopień ochrony IP:
IP20
z żarówką:
tak
liczba punktów świetlnych:
1 szt.
klasa wydajności energetycznej:
A-A++

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,01 kg
Wysokość:
42,0 cm
Szerokość:
35,8 cm
Głębokość / Grubość:
15,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry