2021-04-12 21:48


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Florovit Nawóz do trawników z mchem 25 kg

Nr produktu: 3586013

  • Opakowanie wystarcza na 750 m2
  • Intensywnie zielony, gęsty trawnik
  • Duża zawartość żelaza
Opis produktu
105,00
4,20 zł / kg

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

34 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 3586013

Florovit Nawóz do trawników z mchem 25 kg

Cechy

Nawóz do trawników z mchem to skuteczne rozwiązanie, aby osiągnąć perfekcyjny, gęsty i intensywnie zielony trawnik. Zawarte w tym nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach, stymulują wzrost traw, poprawiają ich zdrowotność oraz zapewniają intensywny zielony kolor trawnika. Wyprodukowany przez Florovit nawóz do trawników jest wydajny oraz wygodny w stosowaniu

Zastosowanie

Nawóz do trawy z mchem firmy Florovit jest dostosowany do wymagań pokarmowych wszystkich gatunków traw, a szczególnie do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych. Termin stosowania to miesiące od kwietnia do sierpnia. To podłoże do trawników doskonale nadaje się zarówno do trawników na posesjach prywatnych, jak również w parkach, na terenach rekreacyjnych i użyteczności publicznej.

Nawóz do trawy Florovit to gwarancja udanego trawnika. Ponieważ jego cena jest bardzo przystępna, a on sam jest bardzo wydajny, to doskonała inwestycja w piękny teren zielony. Nawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy. Jeżeli w najbliższych godzinach po nawożeniu nie jest spodziewany deszcz, trawnik należy obficie podlać. Nie należy stosować nawozu w czasie silnego nasłonecznienia oraz podczas silnego wiatru.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Zakres:Ogród/zewnątrz
Wymiary i waga (netto):
Waga:25,0 kg
Wysokość:10,5 cm
Szerokość:35,0 cm
Głębokość / Grubość:60,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry