2019-09-23 17:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Florovit Nawóz do trawników z mchem 25 kg

Nr produktu: 3586013
 • Opakowanie wystarcza na 750 m2
 • Intensywnie zielony, gęsty trawnik
 • Duża zawartość żelaza
Opis produktu
115,00
4,60 zł / kg

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 10 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3586013

Cechy

Nawóz do trawników z mchem to skuteczne rozwiązanie, aby osiągnąć perfekcyjny, gęsty i intensywnie zielony trawnik. Zawarte w tym nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach, stymulują wzrost traw, poprawiają ich zdrowotność oraz zapewniają intensywny zielony kolor trawnika. Wyprodukowany przez Florovit nawóz do trawników jest wydajny oraz wygodny w stosowaniu

Zastosowanie

Nawóz do trawy z mchem firmy Florovit jest dostosowany do wymagań pokarmowych wszystkich gatunków traw, a szczególnie do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych. Termin stosowania to miesiące od kwietnia do sierpnia. To podłoże do trawników doskonale nadaje się zarówno do trawników na posesjach prywatnych, jak również w parkach, na terenach rekreacyjnych i użyteczności publicznej.

Nawóz do trawy Florovit to gwarancja udanego trawnika. Ponieważ jego cena jest bardzo przystępna, a on sam jest bardzo wydajny, to doskonała inwestycja w piękny teren zielony. Nawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy. Jeżeli w najbliższych godzinach po nawożeniu nie jest spodziewany deszcz, trawnik należy obficie podlać. Nie należy stosować nawozu w czasie silnego nasłonecznienia oraz podczas silnego wiatru.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,0 kg
Wysokość:
10,5 cm
Szerokość:
35,0 cm
Głębokość / Grubość:
60,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

stanislaw55 (2015-11-03)

Mój wymarzony trawnik.

Nareszcie mam swój wymarzony trawnik bez mchu i niepotrzebnych chwastów.Nawóz zdał egzamin w 100% POLECAM WSZYSTKIM.

27 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry