2020-02-29 14:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

SUBSTRAL Hydrożel+ ukorzeniać 100g

Nr produktu: 3172434
  • Idealny do kwiatów balkonowych
  • Granulki hydrożelu wiążą wodę
Opis produktu
15,99
159,90 zł / kg

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3172434

Hydrożel + Ukorzeniacz do kwiatów balkonowych Substral zapakowany jest w hermetyczne opakowanie 100 g. Preparat ten zawiera dużą zawartość fosforu, na poziomie 52%, który to jest niezbędny do ukorzeniania. Pozytywnie wpływa na rozwój korzeni. Granulki hydrożelu wiążą wodę dostarczaną podczas podlewania i stopniowo uwalniają w czasie wysychania podłoża. Granulki są w stanie chłonąć i oddawać wodę wielokrotnie. Preparat miesza się w suchym podłożem przed sadzeniem czy też wysiewem. Wspomaga on magazynowanie wody w podłożu, jak i poprawia jego strukturę. Stosując ten hydrożel zapewniamy sadzonym przez nas roślinom możliwe jak najlepsze warunki startu. Produkt idealny do kwiatów balkonowych - zapewnia lepsze kwitnienie roślin.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry