LUX-TOOLS Lina stalowa ocynkowana 1,5mm KOD 596
Nr produktu: 6837447Opis produktu
Nr produktu: 6837447
Lina stalowa ocynkowana 1,5mm KOD 596, marki LUX-TOOLS.
Liny stalowe używane są w różnorodnych dziedzinach gospodarki. Ze względu na zróżnicowaną konstrukcję mają wszechstronne zastosowanie , a także dzielą się na różne rodzaje.
Ocynk galwaniczny skuteczniej zabezpiecza przed korozją, ponieważ jest bardziej reaktywny niż stal.
Znajdują zastosowanie w elementach konstrukcyjnych, często wykorzystywane w żeglarstwie, rolnictwie, podwieszeniach hydraulicznych, mechanicznych i elektrycznych.
Średnica: 1,5 mm.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874276018
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Wykonanie: | Akcesoria do wciągników linowych |
| Materiał: | Stal |
| Wytrzymałość materiału: | 1,5 mm |
| Maks. Nośność: | 26 kg |
| średnica: | 1,5 mm |
| Zastosowanie: | Na zewnątrz i wewnątrz |
| Typ artykułu Linki: | Akcesoria do wciągników linowych |
| Średnica: | 1,5 mm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,35 kg |




