2020-10-28 12:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Symphoricarpos Magical Sweet wys. 40-50 cm don. 5L

Nr produktu: 6303747

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Pozostałe krzewy

Opis produktu

Nr produktu: 6303747

Gęsty, szeroko rosnący krzew o ozdobnych owocach. Pędy przewieszające się. Osiąga do 1,5 m wys. Rozrasta się przez odrosty korzeniowe, ale nieznacznie. Liście ciemnozielone, eliptyczne do szerokojajowatych, naprzeciwległe, do 2-4 cm dł., utrzymujące się na krzewie do listopada. Kwiaty niepozorne, zebrane w dzwonkowate grona na jednorocznych pędach, V. Owoce - różowe, kuliste, mięsiste jagody, zebrane w pęki, średnica pojedynczego owocu do 1,5 cm - pojawiają się w dużych ilościach w końcu VII i pozostają do mrozów. Stanowisko słoneczne i cieniste. Małe wymagania glebowe. Odmiana całkowicie mrozoodporna. Krzewy mogą być cięte i odmładzane. Specjalnie wykonane, intensywnie cięcie w kwietniu nie dopuszcza do pełnej dojrzałości owoców (tzn. zbielenia), w wyniku tego pozostają w zwartych gronach w postaci różowopurpurowych kuleczek o średnicy ok. 3 mm.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry