2020-11-25 23:39


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Miłorząb dwuklapowy Ginkgo wys. 100-120 don. 5L

Nr produktu: 6411334
 
44,99
44,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6411334

Miłorząb japoński bardziej znany jest pod inną nazwą: miłorząb dwuklapowy. Jest to naprawdę przepiękne drzewo, które może zdobić nasze ogrody. Jednak miłorząb jest ceniony także ze względu na swoje działanie lecznicze, znane od tysięcy lat. To jeden z najstarszych gatunków, który przetrwał do naszych czasów w niezmienionej postaci. W Chinach jest uważany za symbol braterstwa i wierności. Na dodatek liść miłorzębu jest przydatny w leczeniu rozmaitych chorób i dolegliwości.Uprawa miłorzębu japońskiego nie jest trudna, ponieważ jest to bardzo wytrzymała roślina. Nie potrzebuje szczególnej uwagi, dobrze znosi zanieczyszczenie, suszę i błędy uprawne. Dlatego jego uprawa jest polecana nawet początkującym ogrodnikom, często można spotkać go w parkach, na skwerach i przed pałacami. Jest to jednak drzewo dla cierpliwych - rozwija się powoli, a dojrzałość osiąga dopiero po 40 latach od posadzenia. Uprawa miłorzębu nie nastręcza trudności także dlatego, że udaje się niemal wszędzie. Każda gleba ogrodowa będzie idealna, ale najlepiej sprawdzi się żyzne i przepuszczalne podłoże. Miłorząb nie może być sadzony w miejscach, gdzie długo utrzymuje się woda, jest za to odporny na jej niedobory. Warto także zwrócić uwagę na to, że roślina dobrze się rozwija w pełnym słońcu, chociaż w cieniu także będzie rosła, może nie być tak okazała i bujna

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry