2020-10-24 17:36


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Krzewuszka (Weigela florida Red Pronce) wys. 30-40 cm

Nr produktu: 2664258
  • Rośłina wieloletnia
  • Obfite kwitnienie
Opis produktu
 
16,99
16,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2664258

Krzewuszka cudowna jest wieloletnim, dość wysokim i rozłożystym krzewem, dorastającym zwykle do 2-3 m. wys. Mimo to gatunek posiada również kilka odmian o znacznie niższym wzroście, które z powodzeniem nadają się do sadzenia w małych ogrodach. Największą ozdobą krzewuszki są dość duże, dzwonkowate kwiaty, które późną wiosną (V-VII) pokrywają niemal całe pędy rośliny. Wyrastają po kilka w kątach liści i zwykle mają kolor różowy, chociaż odmiany mogą też poosiadać kwiaty białe lub niemal purpurowe. W trakcie kwitnienia pędy krzewuszki pod ciężarem kwiatów przewieszają się na zewnątrz, co wygląda niezwykle malowniczo. W ogrodzie najlepiej czują się na stanowiskach słonecznych lub półcienistych oraz ciepłych i osłoniętych przed wiatrem. Są krzewami dość żarłocznymi, dlatego wymagają dostatecznie żyznej, próchniczej i zasobnej gleby. Regularne, coroczne nawożenie może znacznie poprawić kondycję i wygląd roślin, dlatego warto zapewnić im systematyczną dostawę składników pokarmowych, najlepiej w postaci dobrze rozłożonego kompostu lub obornika.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry