2019-10-22 00:36


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Iglaki kuliste różne gatunki

Nr produktu: 6304687

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Pozostałe iglaki

Opis produktu

Nr produktu: 6304687

Cechy

Iglaki kuliste to nazwa obejmująca gatunki i odmiany krzewów o naturalnie kulistym pokroju. Oferta jest zmienna, a występują w niej takie gatunki, jak:

  • Tuja Danica - karłowa odmiana, zwarta, rosnąca w formie regularnej kuli, dorasta do ok. 70 cm wysokości,
  • Tuja Globosa - regularna kula o jasnozielonym zabarwieniu pędów i umiarkowanym wzroście, osiąga 1 m wysokości i 1 m szerokości,
  • Tuja Little Giant - wiecznie zielona, do nasadzeń jako niski żywopłot lub do uprawy doniczkowej w kompozycjach z innymi roślinami,
  • Pinus mugo - sosna kosodrzewina (górska), wiecznie zielona, do pojemników, ogródków skalnych i osłaniania skarp.

Wszystkie sprzedawane są wraz z donicami.

Zalety

Kuliste iglaki cechuje duża uniwersalność co do wykorzystania oraz łatwość w uprawie. Są roślinami zimozielonymi, które przez cały rok zachowują swoją naturalną barwę. W celu osiągnięcia najlepszych efektów hodowli polecane jest nabycie dedykowanego im nawozu i ziemi do iglaków. Niezależnie od rodzaju, wszystkie iglaki kuliste w ofercie są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,80 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry