2020-04-10 16:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Szanowni Klienci Szanowni Klienci

Pufa nadmuchiwana Maroko granatowo biała 53x23 cm

Nr produktu: 6397319
  • Wypełniona powietrzem
  • Z dekoracyjnym wzorem ornamentu
  • Z torbą z tkaniny dla łatwego transportu
Opis produktu
64,99
64,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6397319

Wszechstronny taboret Maroko służy jako dodatkowe miejsce do siedzenia na zewnątrz. Jednocześnie możesz go również używać jako wygodnego podnóżka z fotelem ogrodowym. Pufa o wysokości 23 cm i średnicy 53 cm jest wyposażony w łatwą w pielęgnacji powłokę wykonaną z przędzy tekstylnej, która cechuje się trwałością i odpornością na promieniowanie UV. Atrakcyjny wzór przyciąga wzrok. Pokrowiec ma zamek u dołu, dzięki czemu można go zdjąć i wyprać w razie potrzeby.
Wnętrze pufy składa się z nadmuchiwanego plastikowego pokrowca. Wytrzymuje obciążenie do 100 kg i zapewnia wysoki komfort siedzenia. Dzięki funkcji nadmuchiwania można go łatwo transportować i przechowywać w kamperze lub złożyć, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest używany. Następnie można go schować w torbie z tkaniny która jest w zestawie.

Wymiary i waga (netto):

Wysokość:23,0cm
Szerokość:53,0cm
Głębokość / Grubość:53,0cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry