2020-11-27 16:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Komplet den do 3 szuflad - do szafki 60 cm

Nr produktu: 6534895
  • Zestaw 3 den
  • Wykończenie funkcjonalnego słupka z szufladami
  • Szerokość 60 cm
Opis produktu
52,99
52,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6534895

Komplet den do 3 szuflad - do szafki 60 cm

Komplet den do 3 szuflad do szafki o szerokości 60 cm. Dna o wysokościach 1 x 14 cm i 2 x 28 cm. Zostały wykonane z odpornej na uszkodzenia płyty MDF o grubości 18 mm. Wszystkie dna w widocznych miejscach zostały pokryte białą farbą, dlatego zapewniają estetyczne wykończenie mebli. Jesto to świetne wykończenie frontów i korpusów firmy Lupus o tych samych wymiarach, które są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki nim stworzysz funkcjonalny słupek z 3 szufladami, w którym zmieścisz przedmioty o różnych gabarytach, a dodatkowo będziesz je mieć zawsze pod ręką.

Należy pamiętać, iż aby mebel stał się w pełni funkcjonalny, do każdego kompletu den należy dobrać również odpowiednie prowadnice marki Star, korpus oraz fronty, które sprzedawane są oddzielnie.

Wymiary i waga (netto):
Szerokość:59,7 cm
Głębokość / Grubość:1,8 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry