2020-12-03 17:32


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Ultrament Folia w płynie 3 kg

Nr produktu: 2691111
  • Z dodatkiem kwarcu
  • Wysoka przyczepność i łatwy w aplikacji
Opis produktu
 
71,99
24,00 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 2691111

FOLIA W PŁYNIE jest gotową do użycia, elastyczną masą uszczelniającą z dodatkiem kwarcu przeznaczoną do wykonywania hydroizolacji powierzchniowej w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych (łazienki, kuchnie, pralnie, kabiny natryskowe) wyklejanych płytkami ceramicznymi. Dzięki łatwej aplikacji i odpowiedniej recepturze tworzy elastyczną, wysoko przyczepną i trwałą powłokę ochronną przed szkodliwym działaniem wilgoci i wody. FOLIĘ W PŁYNIE można stosować na betonie, tynkach cementowych, murach, jastrychach, materiałach zawierających gips (tynki gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, płyty gipsowo-włókninowe) i posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. Drewno i materiały drewnopochodne nie są właściwym podłożem do układania izolacji. Do stosowania tylko wewnątrz pomieszczeń.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Produkty specjalistyczne

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry