2020-03-29 21:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Stones Impregnat POWERSTONE

Nr produktu: 2786036
  • Impregnat na bazie silikonów
  • Do użycia wewnątrz i na zewnątrz
  • 4-5 m2 z opakowania przy jednokrotnej impregnacji
Opis produktu
23,99
23,99 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

14 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2786036

Impregnat POWERSTONE firmy Stones.
Jest białym wodorozcieńczalnym impregnatem na bazie sylikonów do powierzchniowej hydrofobizacji wewnątrz i na zewnątrz budynków.
POWERSTONE jest przeznaczony do impregnacji gipsowych i betonowych płytek STONES, jak również piaskowca, klinkieru i dachówek.
Wydajność: 4-5 m z opakowania przy jednokrotnej impregnacji. Zużycie środka zależy od chłonności impregnowanego materiału techniki nanoszenia. Przed przystąpieniem do prac suchą powierzchnię oczyścić z kurzu, brudu, oleju i smaru, itp. Powierzchnie, które nie będą impregnowane np. szyby, części metalowe, drewniane, kamień polerowany itp. należy starannie zabezpieczyć. Przed użyciem impregnat należy wymieszać. Płytki STONES impregnować razem ze spoiną co najmniej po 7 dniach po zakończeniu prac. Impregnować przy suchej niedeszczowej pogodzie i temperaturze od +5 do +25° C.
Nakładanie: Na płytki gipsowe STONES nanosić jednorazowo metodą natryskową. Na płytki betonowe i pozostałe nanosić pędzlem lub metodą natryskową. Impregnat musi być nakładany równomiernie. Przy mocno chłonnych powierzchniach betonowych nakładać dwukrotnie sposobem mokre na mokre (warstwę dodatkową nakładać w zależności od chłonności, temperatury otoczenia i powierzchni nie później niż po 20 minutach). Impregnowana powierzchnia powinna być nasycona dokładnie i równomiernie.
Przechowywanie: Przechowywać w pomieszczeniach suchych o temperaturze od +5 do +30° C w oryginalnych opakowaniach. Okres przydatności do użycia: 12 miesięcy od daty produkcji (data produkcji na opakowaniu). P101-W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102-chronić przed dziećmi. P280-Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Impregnowanie

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry