2019-12-07 08:53


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Stones Impregnat do płytek S-2 2 l

Nr produktu: 5531322
  • Ogranicza chłonność wilgoci
  • Do wewnątrz i na zewnątrz
Opis produktu
28,99
14,50 zł / l

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

23 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5531322

Cechy

Impregnat do płytek S-2 renomowanej firmy Stones to środek wodorozcieńczalny w kolorze białym. Ma podwójne działanie: służy zarówno do ochrony, jak i dekoracji. Przeznaczony jest do stosowania we wnętrzach oraz na zewnątrz budynków. Powstał na bazie silikonów do powierzchniowej hydrofobizacji, dzięki czemu bardzo skutecznie ogranicza chłonność wilgoci.

Zastosowanie i sposób użycia

Impregnat S Stones przeznaczony jest do impregnacji betonowych i gipsowych płytek marki Stones, jak również piaskowca i klinkieru, bloczków gipsowych, dachówek itp. Na płytki gipsowe nakłada się go metodą natryskową, na betonowe w ten sam sposób lub pędzlem. Jest łatwy w aplikacji. Zapobiega wnikaniu wody w głąb struktury.

Zalety

Impregnat do płytek S-2 firmy Stones pozwala znacznie przedłużyć trwałość pokrywanych materiałów. Zapewnia im dodatkową ochronę, a dzięki dobrej wydajności jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Przy jednokrotnej impregnacji opakowanie 2 l pozwala na pokrycie powierzchni 8-10 m2. Przeznaczony do użycia w temperaturze od 5 do 25°C.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
impregnowanie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,09 kg
Wysokość:
21,0 cm
Szerokość:
15,5 cm
Głębokość / Grubość:
9,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Andrzej (2016-09-16)

impregnat

Łatwy w nakładaniu, a ponieważ zapobiega wnikaniu wody w głąb struktury płyty, jest niezbędny. Uzyskałem również poradę fachową w markecie. Jestem zadowolony z zakupu

16 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry