2020-12-04 13:19


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Soudal FIX ALLFloor 4 kg

Nr produktu: 2099927
  • waga: 4 kg
Opis produktu
 
205,00
51,25 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2099927

Gotowy do użycia, elastyczny klej na bazie polimerów hybrydowych SMX do mocowania wszelkiego typu pokryć ściennych i podłogowych także w zastosowaniach sanitarnych. Klei również wilgotne materiały. Właściwości: trwale elastyczny pochłanie wibracje, miewielkie ruchy podłoża, wycisza i wygłusza, doskonała przyczepność do wszelkich materiałów budowlanych i konstrukcyjnych również wilgotnych: betonu, cegły, kamienia naturalnego, płyty gipsowo-kartonowej, drewna i materiałów drewnopochodnych, metali, szkła i ceramiki, większości tworzyw sztucznych, neutralny chemicznie nie reaguje z podłożem, nie przebarwia brzegów materiałów porowatych, odporny na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV. Zastosowanie: elastyczne klejenie parkietów, kamienia naturalnego, terakoty, wykładzin dywanowych i elastycznych na typowych podłożach budowlanych, klejenie paneli ściennych metalowych, kamiennych, ceramicznych, drewnianych i z tworzyw sztucznych, klejenie wszelkich materiałów konstrukcyjnych i dekoracyjnych na podłożach porowatych i nieporowatych.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry