2019-11-12 02:23


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mapei Mapelastic do hydroizolacji B 8 kg

Nr produktu: 4743928
 • Do izolacji przeciwwodnej łazienek, tarasów, balkonów i basenów
 • Może być stosowany na już istniejących podłożach
 • Do ochrony przed karbonatyzacją
Opis produktu

Warianty:

77,99
9,75 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

6 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4743928

Cechy

Hydroizolacja Mapei Mapelastic to specjalistyczny środek wykonany na bazie cementu. Jest przeznaczony do izolacji przeciwwodnej łazienek, tarasów, balkonów i basenów. Charakteryzuje go bardzo dobra przyczepność oraz zdolność do skutecznego pokrywania mikropęknięć, jakie znajdują się w podłożu. Ponadto Mapelastic doskonale chroni powierzchnie przed karbonatyzacją, czyli wietrzeniem chemicznym.

Zastosowanie

Hydroizolacja Mapei Mapelastic ma zastosowanie na istniejących podłogach ceramicznych, podłogach wykonanych z kamienia naturalnego, na podkładach i tynkach cementowych oraz lastryko. Skutecznie chroni beton przed wodą oraz wilgocią. Produkt polecany zwłaszcza w sytuacji, gdy obserwuje się przeciekanie płyty balkonu, uszkodzenia izolacji wodnej lub chce się skutecznie wyizolować kabinę prysznicową bądź wykonać izolację pod okładziny ceramiczne. Podobnie jak fuga elastyczna, doskonale sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Hydroizolacja Mapelastic stanowi skuteczną ochronę dla powierzchni. Warto stosować ją wszędzie tam, gdzie panuje duża wilgoć lub podłoża narażone są na takie czynniki zewnętrzne, jak deszcz czy śnieg. Doskonale izoluje każdego rodzaju zbiorniki wodne, a zwłaszcza baseny-można stosować ją po wodą do ciśnienia 3 atm.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
produkty specjalistyczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
8,0 kg
Wysokość:
25,5 cm
Szerokość:
17,5 cm
Głębokość / Grubość:
15,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

werkando (2016-03-03)

Remont łazienki

Zastosowałem przy remoncie łazienki. Sprawdzają się wszystkie cechy.

10 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry