2021-01-23 09:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mapei Mapelastic do hydroizolacji B 8 kg

Nr produktu: 4743928
  • Do izolacji przeciwwodnej łazienek, tarasów, balkonów i basenów
  • Może być stosowany na już istniejących podłożach
  • Do ochrony przed karbonatyzacją
Opis produktu

Warianty:

77,99
9,75 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4743928

Cechy

Hydroizolacja Mapei Mapelastic to specjalistyczny środek wykonany na bazie cementu. Jest przeznaczony do izolacji przeciwwodnej łazienek, tarasów, balkonów i basenów. Charakteryzuje go bardzo dobra przyczepność oraz zdolność do skutecznego pokrywania mikropęknięć, jakie znajdują się w podłożu. Ponadto Mapelastic doskonale chroni powierzchnie przed karbonatyzacją, czyli wietrzeniem chemicznym.

Zastosowanie

Hydroizolacja Mapei Mapelastic ma zastosowanie na istniejących podłogach ceramicznych, podłogach wykonanych z kamienia naturalnego, na podkładach i tynkach cementowych oraz lastryko. Skutecznie chroni beton przed wodą oraz wilgocią. Produkt polecany zwłaszcza w sytuacji, gdy obserwuje się przeciekanie płyty balkonu, uszkodzenia izolacji wodnej lub chce się skutecznie wyizolować kabinę prysznicową bądź wykonać izolację pod okładziny ceramiczne. Podobnie jak fuga elastyczna, doskonale sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Hydroizolacja Mapelastic stanowi skuteczną ochronę dla powierzchni. Warto stosować ją wszędzie tam, gdzie panuje duża wilgoć lub podłoża narażone są na takie czynniki zewnętrzne, jak deszcz czy śnieg. Doskonale izoluje każdego rodzaju zbiorniki wodne, a zwłaszcza baseny-można stosować ją po wodą do ciśnienia 3 atm.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Produkty specjalistyczne
Wymiary i waga (netto):
Waga:8,0 kg
Wysokość:25,5 cm
Szerokość:17,5 cm
Głębokość / Grubość:15,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry