2018-05-24 04:19
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Drzwiczki rewizyjne 200 mm x 250 mmArt.Nr. 6085641

  • Do zabudowań z płyty gipsowo-kartonowej i pod płytki ceramiczne
  • Do maskowania ściennych i sufitowych otworów rewizyjnych oraz wnęk
Opis produktu
78,99
78,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6085641

Cechy

Drzwiczki rewizyjne firmy Brik są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Składają się z ramy oraz klapy. Oba te elementy cechuje odporność na korozję i długa żywotność. Mogą być montowane w różnego rodzaju pomieszczeniach-od łazienki w mieszkaniu prywatnym po halę produkcyjną - gdzie skutecznie maskują otwory wentylacyjne, liczniki, a także wszelkiego rodzaju wnęki w ścianach i sufitach.

Zastosowanie

Drzwi rewizyjne są przeznaczone do zabudowań z płyty gipsowo-kartonowej oraz pod płytki ceramiczne. W obu przypadkach zasłaniają otwór, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do jego wnętrza. Nie trzeba obawiać się o przypadkowe otwarcie-są przykręcane wkrętami. Drzwiczki rewizyjne często używane są do zasłaniania wyczystki komina, stanowią również część systemu wentylacji.

Zalety

Drzwiczki maskujące są bardzo proste w montażu. Obojętnie od tego, czy będą to drzwiczki rewizyjne pod płytki, czy stosowane bez pokrywania, nie jest do nich potrzebny klej montażowy. Ponadto w przypadku, gdy zakłada się drzwiczki rewizyjne w łazience lub innym pomieszczeniu, w którym występuje wilgoć, nie wymagają środka do izolacji przeciwwodnej.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
pozostałe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,50 kg
Wysokość:
20,0 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
3,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry