2018-03-23 10:27
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Drzwiczki rewizyjne 200 mm x 250 mmArt.Nr. 6085641

  • Do zabudowań z płyty gipsowo-kartonowej i pod płytki ceramiczne
  • Do maskowania ściennych i sufitowych otworów rewizyjnych oraz wnęk
Opis produktu
78,99
78,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6085641

Cechy

Drzwiczki rewizyjne firmy Brik są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Składają się z ramy oraz klapy. Oba te elementy cechuje odporność na korozję i długa żywotność. Mogą być montowane w różnego rodzaju pomieszczeniach-od łazienki w mieszkaniu prywatnym po halę produkcyjną - gdzie skutecznie maskują otwory wentylacyjne, liczniki, a także wszelkiego rodzaju wnęki w ścianach i sufitach.

Zastosowanie

Drzwi rewizyjne są przeznaczone do zabudowań z płyty gipsowo-kartonowej oraz pod płytki ceramiczne. W obu przypadkach zasłaniają otwór, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do jego wnętrza. Nie trzeba obawiać się o przypadkowe otwarcie-są przykręcane wkrętami. Drzwiczki rewizyjne często używane są do zasłaniania wyczystki komina, stanowią również część systemu wentylacji.

Zalety

Drzwiczki maskujące są bardzo proste w montażu. Obojętnie od tego, czy będą to drzwiczki rewizyjne pod płytki, czy stosowane bez pokrywania, nie jest do nich potrzebny klej montażowy. Ponadto w przypadku, gdy zakłada się drzwiczki rewizyjne w łazience lub innym pomieszczeniu, w którym występuje wilgoć, nie wymagają środka do izolacji przeciwwodnej.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
pozostałe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,50 kg
Wysokość:
20,0 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
3,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry