2018-02-21 02:45
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Folia elastyczna Woder E biała 5 kgArt.Nr. 3877289

 • Do hydroizolacji łazienek, tarasów, balkonów, kuchni i piwnic
 • Wysoka elastyczność
 • Maksymalna grubość warstwy - 5 mm
Opis produktu
84,99
17,00 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3877289

Elastyczna folia Woder E firmy Atlas.
Zalecana do uszczelniania powierzchni pod płytkami, na które woda nie działa pod ciśnieniem - łazienek, balkonów, tarasów, kuchni i piwnic.
Preparat cechuje wysoka elastyczność i łatwość aplikacji.
Folia tworzy izolację typu lekkiego, uszczelniając powierzchnie wokół ścian i podłóg, wokół przejść rur instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
Maksymalna grubość warstwy to 5 mm.
Kolor biały, opakowanie 5 kg.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
produkty specjalistyczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,3 kg
Wysokość:
16,0 cm
Szerokość:
24,3 cm
Głębokość / Grubość:
23,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

amator (2017-09-21)

amator - remont balkonu 7m2

Co mi się podoba: nie dotyczy

Co mi się nie podoba: nie dotyczy

Komentarz ma na celu minimalne zobrazowanie tego co czeka kolejnego amatora podczas pracy. Jest to bardzo gęsta i bardzo szybkoschnąca substancja. 5 litrowe wiaderko wymieszałem standardowym mieszadłem do klejów na wiertarce. Trudno dostępne miejsca pokrywałem pędzlem płaskim 4cm z twardym włosiem - ciekawostka - wewnątrz wiaderka znajduje się okrąg z twardej folii, którym koniecznie podczas malowania
pędzlem bezpośrednio z wiaderka trzeba zakryć, osłonić (przykleić) do reszty "folii" w wiaderku aby w nim nie wysychała - bo działo się to tak szybko, że nie nadążałem zużywać całości i zaczynała wiązać. Resztę nanosiłem wałkiem (powierzchnię miałem bardzo gładką i próbowałem przez chwilę nakładać pacą z cienkiej miękkiej blachy jednak zużycie byłoby dużo większe i wróciłem do wałka). Wałek oburącz mocno dociskałem. "Folię" wyciągałem z wiaderka szpachelką 10cm i narzucałem "placki" - trzeba się spieszyć więc robota idzie szybko. Substancja zmywa się bez problemu wodą, strasznie "chemicznie" śmierdzi jak skondensowany unigrunt. Co do opinii i ilości gwiazdek to nie mam doświadczenia. Jednak w 2007 roku ten balkon był zabezpieczony również "folią" w płynie i zdała egzamin, egzaminu nie zdał płytkarz, który niedostatecznie podociskał płytki podczas kładzenia. 5 litrów spokojnie starczyło na położenie dwóch warstw na balkon o wym. 1,80 x 3,75.

1 lub

Ostatnio przeglądane

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
do góry