2019-11-18 00:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Folia elastyczna Woder E biała 5 kg

Nr produktu: 3877289
 • Do hydroizolacji łazienek, tarasów, balkonów, kuchni i piwnic
 • Wysoka elastyczność
 • Maksymalna grubość warstwy - 5 mm
Opis produktu
88,99
17,80 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3877289

Elastyczna folia Woder E firmy Atlas.
Zalecana do uszczelniania powierzchni pod płytkami, na które woda nie działa pod ciśnieniem - łazienek, balkonów, tarasów, kuchni i piwnic.
Preparat cechuje wysoka elastyczność i łatwość aplikacji.
Folia tworzy izolację typu lekkiego, uszczelniając powierzchnie wokół ścian i podłóg, wokół przejść rur instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
Maksymalna grubość warstwy to 5 mm.
Kolor biały, opakowanie 5 kg.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
produkty specjalistyczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,3 kg
Wysokość:
16,0 cm
Szerokość:
24,3 cm
Głębokość / Grubość:
23,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (2)

 4.5 z 5
 • 5(1)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
5

Marco2000 (2019-10-02)

Szybka sprawa

Co mi się podoba: Cena i Zastosowanie

Co mi się nie podoba: Nic

Łatwość nakładania, szybko schnący po 4 godzinach płytkowanie , na łazienki w bloku i domkach stosuję cały czas z taśmami i metry lecą. Co do poprzedniej opinii nie będę się wypowiadał :)

0 lub

4

amator (2017-09-21)

amator - remont balkonu 7m2

Co mi się podoba: nie dotyczy

Co mi się nie podoba: nie dotyczy

Komentarz ma na celu minimalne zobrazowanie tego co czeka kolejnego amatora podczas pracy. Jest to bardzo gęsta i bardzo szybkoschnąca substancja. 5 litrowe wiaderko wymieszałem standardowym mieszadłem do klejów na wiertarce. Trudno dostępne miejsca pokrywałem pędzlem płaskim 4cm z twardym włosiem - ciekawostka - wewnątrz wiaderka znajduje się okrąg z twardej folii, którym koniecznie podczas malowania pędzlem bezpośrednio z wiaderka trzeba zakryć, osłonić (przykleić) do reszty "folii" w wiaderku aby w nim nie wysychała - bo działo się to tak szybko, że nie nadążałem zużywać całości i zaczynała wiązać. Resztę nanosiłem wałkiem (powierzchnię miałem bardzo gładką i próbowałem przez chwilę nakładać pacą z cienkiej miękkiej blachy jednak zużycie byłoby dużo większe i wróciłem do wałka). Wałek oburącz mocno dociskałem. "Folię" wyciągałem z wiaderka szpachelką 10cm i narzucałem "placki" - trzeba się spieszyć więc robota idzie szybko. Substancja zmywa się bez problemu wodą, strasznie "chemicznie" śmierdzi jak skondensowany unigrunt. Co do opinii i ilości gwiazdek to nie mam doświadczenia. Jednak w 2007 roku ten balkon był zabezpieczony również "folią" w płynie i zdała egzamin, egzaminu nie zdał płytkarz, który niedostatecznie podociskał płytki podczas kładzenia. 5 litrów spokojnie starczyło na położenie dwóch warstw na balkon o wym. 1,80 x 3,75.

23 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry