2020-03-28 20:01


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Jamestown-Grill Piekarnik do pizzy z łopatą i kamieniem 35x12x45 cm

Nr produktu: 6397186
  • Do przygotowywania pizzy lub chleba
  • Może być stosowany na grillach gazowych i węglowych
  • Łopatka do przewracania
Opis produktu
249,00
249,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6397186

Dzięki Jamestown Pizza Oven Box Jenson możesz przygotować chrupiącą pizzę na grillu gazowym lub węglowym. Chleb również jest pyszny z tego piekarnika.
Kamień naturalny optymalnie magazynuje ciepło i pozwala na wzrost temperatury w piekarniku, jak w prawdziwym piecu do pizzy. Dzięki temu możesz upiec przepyszną chrupiącą pizzę w ciągu 5 minut. A dzięki zintegrowanemu termometru masz zawsze pod ręką idealną temperaturę. Nawet warzywa, ryby i mięso można przygotowywać w piekarniku do pizzy z równomiernym ciepłem u góry iu dołu.
W zestawie znajduje się łopatka ze stali nierdzewnej, która umożliwia łatwe wyjęcie gotowej pizzy. Piekarnik do pizzy pasuje do okrągłych powierzchni grilla o średnicy 57 cm i do prostokątnych grillów o minimalnych wymiarach 46 x 36,5 cm.

Arkusze danych produktowych

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry