2019-10-21 15:36


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Powojnik (Clematis sp.) Mini Patio wys.90cm

Nr produktu: 3206273
  • Obfite kwitnienie
  • Różne odmiany
  • Dekoracyjne puchate owocostany
Opis produktu
 
40,99
40,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3206273

Clematisy to zdecydowanie najpiękniejsze pnącza ogrodowe. Charakteryzują się dużym walorem dekoracyjnym i szerokim zastosowaniem w ogrodzie oraz bogactwem odmian. W naszej ofercie Clematisy wielkokwiatowe oraz pełne-półpełne w tym odmiany o powtarzającym kwitnieniu. Clematisy wielkokwiatowe to bardzo popularne i obficie kwitnące pnącza. Jak sama nazwa wskazuje potrafią mieć naprawdę duże kwiaty, którego średnica kwiatu dochodzi do 14 cm. Możemy wyróżnić dwie grupy: wcześnie i późno kwitnące. Wcześnie kwitnące rozpoczynają kwitnienie już w maju. Powojniki późno kwitnące zaczynają kwitnąć w na przełomie czerwca i lipca, np. Ville de Lyon, Ernest Markham, Viola, te odmiany wymagają silnego cięcia. Powojniki wielkokwiatowe charakteryzuje różnorodność kolorów, można wybierać z całej palety barw np. Odmiana Ville de Lyon, jest ciemno różowa a The President niebiesko-fioletowy, do tego są również odmiany dwubarwne jak Carnaby czy Jan Paweł II, który kwitnie bardzo długo, zakwita już w czerwcu i kwitnie wyjątkowo obficie, nieprzerwanie aż do września. Warto pamiętać, że Clematisy różni również stanowisko sadzenia, większość odmian bardzo dobrze czuje się na stanowisku słonecznym jak Sunset, Ernest Markham, Ville de Lyon poprzez półcień Błękitny Anioł, Jan Paweł II, a niektóre odmiany jak Carnaby mogą być posadzone również w cieniu. Rośliny w doniczkach C4 z ozdobną białą kratką.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,50 kg
Wysokość:
90,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry