2020-11-30 23:55


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Thermoflamm Wypalarka do chwastów bio fix

Nr produktu: 6526024
  • Szybkie nagrzewanie do 800°C w 30 sekund
  • Bezpieczne i ekologiczne usuwanie chwastów
  • Duża powierzchnia promieniowania: 150 cm2
Opis produktu
 
399,00

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Henryka Wieniawskiego (Zmień market)

Opis produktu

Nr produktu: 6526024

Termiczna kontrola chwastów stanowi skuteczną alternatywę dla chemicznych środków chwastobójczych do zastosowania wokół domu, ponieważ chemikalia nie powinny być (a w wielu krajach są już zakazane prawem) stosowane na utwardzonych obszarach, takich jak podjazdy lub chodniki, ścieżki, kostki betonowe i kamienne, Preparaty chemiczne mogą przesiąkać przez ziemię, a w najgorszym przypadku są przenoszone niefiltrowane do kanalizacji i ujęć wody przez deszcz.
GLORIA oferuje skuteczne alternatywy, Thermoflamm bio Fix ze spiralą grzewczą rozgrzewa się do 800° C i jest gotowy do użycia w ciągu 30 sekund. Obszar roboczy jest gwarantowany dzięki dużej powierzchni promieniowania wynoszącej 150 cm2. Zintegrowana płyta chroniąca przed ciepłem i odbłyśniki ze stali nierdzewnej zapewniają optymalną ochronę przed ciepłem i skuteczne usuwanie chwastów. Przez kilka sekund urządzenie jest prowadzone bezpośrednio nad chwastem. Wydzielane ciepło przenosi się głęboko do korzeni i powoduje koagulację płynu w komórkach roślinnych. Ściany komórkowe eksplodują z powodu rozszerzania się płynu komórkowego - roślina wysycha w ciągu kilku dni. Nie jest konieczne całkowite spalenie rośliny.

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,70 kg
Wysokość:79,0 cm
Szerokość:27,0 cm
Głębokość / Grubość:13,5 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry