2021-06-12 19:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Prosperplast Taczka Load&Go II zielona 85 L plastik

Nr produktu: 3376274

  • Dwukołowa taczka transportowa
  • Lekka i stabilna konstrukcja
  • Pojemność 80L
  • Wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze zielonym z czarnymi akcentami
Opis produktu
99,99
99,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

mniej niż 3 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 3376274

Prace porządkowe w ogrodzie wymagają szeregu czynności, takich jak chociażby przekopywanie grządek, nawożenie, sadzenie, czy przycinanie drzewek i krzewów owocowych. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym ogrodnikiem potrzebujesz narzędzi, które znacznie ułatwią wykonywanie powyższych prac. Do najczęstszych wyborów należą taczki ogrodowe.

Prosperplast Taczka Load&Go zielona 80 L

W zależności od modelu, a także oczekiwań taczki ogrodowe dzielimy na te wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego, a także z jednym lub z dwoma kołami. Dwukołowe taczki ogrodowe marki PROSPERPLAST Load&Go o lekkiej i stabilnej konstrukcji, sprawdzi się w drobnych pracach około ogrodowych.

taczka prosperplast zielona
Czym kierować się przy wyborze taczki ogrodowej

Kształt i pojemność taczki ogrodowej oraz jej przeznaczenie mają duży wpływ na zakup. Taczka marki PROSPERPLAST charakteryzuje się wygodnym uchwytem, który z łatwością pozwoli na przetransportowanie taczki z użyciem jednej ręki. Konstrukcja taczki została wykonana z lekkiego tworzywa sztucznego tym samym jej całkowita waga (bez wsadu) oscyluje wokół 4kg. Pojemność taczki (80L) udźwignie około 40 kg śmieci, gałęzi, ziemi i pozostałych narzędzi ogrodowych. Transport taczki z miejsca na miejsce ułatwiają 2 przymocowane koła.

Estetyka wykonania, a także nowoczesny design powodują, że taczka stanie się praktyczną ozdobą niejednego ogrodu! Taczka ogrodowa jest niewielkich rozmiarów co pozwala na nieinwazyjne przechowywanie jej, np. w garażu, czy pod wiatą

taczka prosperplast zielona

Wymiary i waga (netto):
Waga:3,86 kg
Wysokość:71,5 cm
Szerokość:79,0 cm
Głębokość / Grubość:57,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry