2020-02-19 07:17


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Multibursh szczotka elektryczna Gloria 500W

Nr produktu: 3121944

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Porządki w ogrodzie

Opis produktu

Nr produktu: 3121944

Elektryczna szczotka MultiBrush, napędzana silnym silnikiem elektrycznym (230 V, 500 W), może być używana do czyszczenia powierzchni kamiennych i drewnianych, a także połączeń ( np. fug w kostce) i krawędzi. Serce urządzenia (Allrounder) składa się z jednostki napędowej, do której można montować poszczególne narzędzia. Są one zmieniane bardzo łatwo, za naciśnięciem jednego przycisku, bez użycia narzędzi. Bezstopniowa regulacja prędkości regulowana na uchwycie zapewnia dostosowanie odpowiednich obrotów . Za pomocą tego samego urządzenia można skutecznie usuwać zanieczyszczenia z kamiennych powierzchni lub ich spoin, a olej pielęgnacyjny może być delikatnie szczotkowany na wysokiej jakości drewnianych podłogach, np. na tarasach.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,5 kg
Wysokość:
120,0 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
13,5 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry