2018-12-15 00:59
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Ostrze kosy kute 60 cm

Nr produktu: 1376342
  • Hartowane
  • Dwukrotnie ostrzone
  • Szlifowane i polerowane
Opis produktu
61,99
61,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1376342

LUX Ostrze kosy jest wykonane metodą kucia. To tradycyjny sposób tworzenia tego typu narzędzi, który daje im odpowiednią twardość i wytrzymałość. Dodatkowo struktura ostrza jest wzmocniona w procesie hartowania w oleju. Następny etap to szlifowanie i polerowanie, które doprowadziły do finalnej formy tego wysokiej jakości ostrza.

Zastosowane procesy technologiczne sprawiły, że to ostrze kosy do ścinania trawy i chwastów jest wytrzymałe i bardzo ostre. Ostrzenie nastąpiło w wyniku wyklepywania. Dla bezpieczeństwa ostrze posiada osłonę.

Cechy produktu:

  • długość: 60 cm,
  • kute ręcznie, hartowane,
  • szlifowane i polerowane, ostrzone przez wyklepywanie,
  • przeznaczenie: do kosy ręcznej.

Kosa do ścinania trawy i chwastów to popularne narzędzie, które często można spotkać w przydomowym schowku. Kosa jest znana i stosowana od lat. Umożliwia cięcie chwastów i trawy na łąkach, w ogrodach czy w okolicach letniskowej altany. Nowoczesne technologie pozwalają stale ulepszać tego typu narzędzia, dzięki czemu są one bardzo efektywne. W kolejnych sezonach ostrze kute może wymagać ostrzenia, dlatego warto zaopatrzyć się w osełkę do kosy.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
528 g
Wysokość:
85,0 cm
Szerokość:
13,0 cm
Głębokość / Grubość:
8,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry