2020-11-27 09:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Ostrze kosy kute 60 cm

Nr produktu: 1376342
  • Hartowane
  • Dwukrotnie ostrzone
  • Szlifowane i polerowane
Opis produktu
54,99
54,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1376342

LUX Ostrze kosy jest wykonane metodą kucia. To tradycyjny sposób tworzenia tego typu narzędzi, który daje im odpowiednią twardość i wytrzymałość. Dodatkowo struktura ostrza jest wzmocniona w procesie hartowania w oleju. Następny etap to szlifowanie i polerowanie, które doprowadziły do finalnej formy tego wysokiej jakości ostrza.

Zastosowane procesy technologiczne sprawiły, że to ostrze kosy do ścinania trawy i chwastów jest wytrzymałe i bardzo ostre. Ostrzenie nastąpiło w wyniku wyklepywania. Dla bezpieczeństwa ostrze posiada osłonę.

Cechy produktu:

  • długość: 60 cm,
  • kute ręcznie, hartowane,
  • szlifowane i polerowane, ostrzone przez wyklepywanie,
  • przeznaczenie: do kosy ręcznej.

Kosa do ścinania trawy i chwastów to popularne narzędzie, które często można spotkać w przydomowym schowku. Kosa jest znana i stosowana od lat. Umożliwia cięcie chwastów i trawy na łąkach, w ogrodach czy w okolicach letniskowej altany. Nowoczesne technologie pozwalają stale ulepszać tego typu narzędzia, dzięki czemu są one bardzo efektywne. W kolejnych sezonach ostrze kute może wymagać ostrzenia, dlatego warto zaopatrzyć się w osełkę do kosy.

Wymiary i waga (netto):
Waga:528 g
Wysokość:85,0 cm
Szerokość:13,0 cm
Głębokość / Grubość:8,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry