2020-11-30 19:01


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Osełka do kosy Classic

Nr produktu: 1390046
  • Uziarnienie - 150
  • Wymiary: 230 mm x 35 mm x 12 mm
Opis produktu
7,99
7,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1390046

LUX Osełka do kosy Classic to przydatne akcesorium, które pozwala samodzielnie naostrzyć kosę i przywrócić jej możliwość efektywnego cięcia. Osełka ma długość 23 cm. Jest to krzemowo-węglikowy kamień do ostrzenia. Nasyp osełki ma uziarnienie 150. Nadaje się nie tylko do ostrzenia ostrzy kos, lecz także noży, nożyczek, dłut i innych małych, ostrych narzędzi.

Osełka do kosy Classic szybko i skutecznie pozwala rozwiązać problem tępego ostrza. W kilka chwil przywraca pełną efektywność kosy. Dzięki naostrzonemu ostrzu, praca kosą jest lżejsza i szybsza.

Cechy produktu:

  • materiał nasypu: krzemowo - weglikowy,
  • uziarnienie: 150,
  • długość: 23 cm,
  • przeznaczenie: ostrzenie noży, ostrzy kos i innych małych narzędzi.

Tępe ostrze noża kosiarki czy kosy to częsty problem, który pojawia się w sezonie letnim. LUX Osełka do kosy Classic to jego idealne i szybkie rozwiązanie. Przywraca pełną sprawność urządzeniu, dzięki czemu trawa w ogrodzie, w okolicach altany czy tarasu będzie znów pięknie się prezentować. Podczas tego typu prac w ogrodzie warto zabezpieczyć nogi odpowiednim obuwiem. Męskie kalosze lub damskie nieprzemakalne półbuty to najlepszy wybór.

Wymiary i waga (netto):
Waga:170 g
Wysokość:23,0 cm
Szerokość:3,5 cm
Głębokość / Grubość:1,2 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry