2021-01-21 13:37


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fiskars Zestaw Grabie Solid XL + kosz pop up

Nr produktu: 3217031

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Porządki w ogrodzie

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3217031

Zestaw Fiskars. GRABIE Wyjątkowo szeroka głowica (65 cm) umożliwia szybkie zgrabienie liści nawet na dużym terenie. Głowica jest wykonana z elastycznego tworzywa, dzięki czemu liście się nie blokują. Lekki, aluminiowy trzonek i 27 elastycznych, płaskich, zagiętych zębów. KOSZ: Kosz na zgrabione liście czy wyrwane chwasty sprawdzi się podczas porządkowania ogrodu. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa odpornego na rozdarcie i pleśń. Łatwy w czyszczeniu. Wyposażony w zaczepy umożliwiające szybkie złożenie. Wysokość po złożeniu - 80 mm, wysokość po rozłożeniu - 460 mm. Doskonale sprawdzi się także do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Materiał trzonka:Aluminium
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,33 kg

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry