Kornik Stopień z drewna bukowego 100 x 29 x 3,5 cm
Nr produktu: 6079743Opis produktu
Nr produktu: 6079743
Kornik Stopień z drewna bukowego 100 x 29 x 3,5 cm
Stopień schodowy to element potrzebny do skonstruowania funkcjonalnej klatki schodowej. Produkt można dopasować do wystroju wnętrza i innych elementów wykończeniowych. Stopień wykonano z litego drewna bukowego, przez co jest łatwy w obróbce. Surowe drewno przygotowane do lakierowania lub wybarwienia na kolor.
W naszym asortymencie znajdują się również inne produkty wykończeniowe do budowy schodów między innymi podstopnice, balustrady, poręcze, z których stworzy się pełną konstrukcję schodów.
Dane wytwórcy
Kornik Firma Stolarska. Produkcja i Usługi Tadeusz Wizła
Nowa 14
62-080 Tarnowo Podgórne
info@kornik.com.pl
5905156091825
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Materiał: | Drewno |
| Kolor lub dekor: | Buk |
| Długość: | 1 000 mm |
| Kształt: | Dalsze |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 7,7 kg |
| Wysokość: | 100,0 cm |
| Szerokość: | 29,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 3,5 cm |








