Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Zielony obraz z roślin na ścianę

Wandpflanzkasten

Ten zielony obraz z roślin wiszący na ścianie jest niezwykłą rabatą kwiatową. To taki apartament dla roślin. Jednocześnie jest on przykładem efektywnego wykorzystania wody. Wodą, która spływa z górnego do dolnego pojemnika, możesz napełnić ponownie górny pojemnik. To wzór do naśladowania! Tu przedstawiamy krok po kroku, jak wykonać taki obraz - dalej znajdziesz dokładny plan do pobrania.

Rada:
Nieustannie możesz wykorzystywać nowe rośliny do tworzenia kompozycji ściennych. W zależności od pory roku możesz użyć małych kwitnących roślin, trawy dla kotów, solejrolii rozesłanej lub drobnolistnego bluszczu.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Rysunek schematyczny

Krok po kroku 1 - Przygotowanie

Wytnij wszystkie elementy ze sklejki zgodnie z rysunkiem na planie i wyszlifuj drobnym papierem ściernym.
Podziel prawą boczną część zgodnie z wymiarami na klapę rewizyjną i przyklej klejem do drewna korpus.
Wytnij wszystkie elementy z płyty z tworzywa sztucznego, połącz klejem do tworzyw sztucznych pod kątem i pozostaw do  wyschnięcia. W razie potrzeby zabezpiecz przed przesuwaniem się. Kąty wewnętrzne uszczelnij silikonem.

Pobierz instrukcję montażu

Krok po kroku 2 - Wykończenie

Przyklej gotowy korpus dla mechanizmu podlewania i kratkę dla roślin oraz listwę używając kleju montażowego do tylnej ściany skrzyni ze sklejki. 
Przyklej klejem do drewna pokrywę skrzyni drewnianej. Wywierć w klapie rewizyjnej otwór na uchwyt używając wiertła Forstner do wycinania otworów. Następnie wyszlifuj wszystkie powierzchnie i krawędzie papierem ściernym.
Natrzyj wszystkie widoczne drewniane powierzchnie olejem do mebli używając miękkiej ściereczki.
Wsuń tackę łapiącą resztki wody do otworu klapy rewizyjnej i umieść poniżej kratki na rośliny.
Umieść we wszystkich komórkach małe rośliny pokojowe, tworząc kompozycję według życzenia.

Lista zakupów

 • Poz. 1
  1 płyta główna 800 x 800 mm sklejka, 6 mm
 • Poz. 2
  1 pokrywa 808 x 808 mm sklejka, 6 mm
 • Poz. 3
  2 części boczne 808 x 100 mm sklejka, 4 mm
 • Poz. 4
  2 części boczne 800 x 100 mm sklejka, 4 mm
 • Poz. 5
  2 wewnętrzne mostki (przegródki 800 x 100 mm sklejka, 4 mm
 • Poz. 6
  1 listwa 6 x 20 x 450 mm drewno
 • Poz. 7
  2 płyty z tworzywa sztucznego 1.200 x 500 x 3 mm Forex
 • Poz. 8
  1 klej do drewna
 • Poz. 9
  1 klej do tworzyw sztucznych
 • Poz. 10
  1 olej do mebli
 • Poz. 11
  1 silikon

Lista narzędzi

 • Wiertarka
 • Wyrzynarka

Rysunek schematyczny

Schemazeichnung
Do góry