Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Wieszak ze sztućców

Besteck-Haken

Ze sztućców wykonasz wspaniały wieszak na kurtki i płaszcze. Aby stworzyć dekoracyjną garderobę ścienną nie musisz wykradać zawartości z Twojej skrzynki na sztućce. Na pchlim targu można znaleźć prawdziwe dzieła sztuki, bogato ozdobione we wszystkich wariantach.

* nie uwzględniając faz schnięcia lakieru

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Haken aus altem Besteck – so geht‘s

Krok po kroku 1 - Wieszak ze starych sztućców

Przeszlifuj i wygładź dokładnie wycięte bloczki drewniane. Na środku wywierć otwór o średnicy 5 mm. Górną stronę pomaluj farbą akrylową. Po wyschnięciu oczyść powierzchnie boczne papierem ściernym z pozostałości i zacieków po farbie. Teraz przy pomocy miękkiej ściereczki nałóż na powierzchnie boczne bezbarwny olej do mebli. W wybranych sztućcach wywierć także otwór o średnicy 5 mm. Taktownie i z wyczuciem umieść uchwyty w planowanej pozycji. Poprowadź śrubę przez bloczek i sztuciec oraz przymocuj na ścianie. Wcześniej sprawdź, czy pozycje wieszaków są odpowiednie. Zawieś wieszaki w dowolnej konfiguracji: nad sobą, obok siebie lub w różnych punktach na ścianie… wszystkie chwyty dozwolone!

Pobierz instrukcję

Lista zakupów

 • poz. 1
  3 bloczki drewniane, 100 x 100 x 20 mm, płyta Multiplex
 • poz. 2
  3 sztućce, ok. 80 x 50 mm, łyżka, widelce itp.
 • poz. 3
  3 śruby, M5 x 45 mm, sklejka 4 mm
 • poz. 4
  3 ścienne kołki montażowe, M5
 • farba akrylowa w wybranym odcieniu
 • olej do mebli, kolor: bezbarwny

Lista narzędzi

 • wiertarka

Schemat

Schemazeichnung

Dokładamy wszelkich starań, aby dopracowane były wszystkie najmniejsze szczegóły. Wykluczona pozostaje jednakże rękojmia za możliwe nieprawidłowości oraz dochodzenie odszkodowania za powstałe z tego tytułu szkody. Nadto należy uwzględnić, że nie zawsze produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące przedmioty lub zastąpić je podobnymi produktami.

Do góry