Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Wężowy wazon

Schlauch-Vase

W nim tkwi potencjał: wąż ogrodowy przemienia się w wazon na kwiaty. Pięknie ozdobiony świeżymi kwiatami i gałązkami, wykonany z zielonego plastiku zamienia się w nowoczesny, designerski detal. To trochę inny wazon dla osób o niezwykłym guście.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Wężowy wazon – schemat rysunku dla wazonu
Schlauch-Vase bauen – so geht‘s

Krok po kroku 1 - Budowa wazonu wężowego – jak to się robi

Kawałki węża zegnij mniej więcej w połowie. Końcówki możesz zrobić różnej długości, to tylko doda wazonowi osobliwego uroku.
Zgięte kawałki węża włóż przez odpowiedni zacisk do węży, ściągnij go mocno w środku. Uważaj, żeby końcówki węża, wykorzystane jako nogi wazonu, leżały na jednym poziomie.

Teraz każdy kawałek węża napełnij gorącą wodą. Sprawi to, że wąż zrobi się bardziej sprężysty i giętki. Uwaga: niebezpieczeństwo poparzeniem gorącą wodą!

W ten sposób wąż można lepiej "modelować". Aby wazon stabilniej stał, końcówki węża możesz jeszcze trochę rozstawić.

Ściągnij odrobinę mocniej zacisk i wystudź znowu "wazon".

A teraz tylko postaw wazon, udekoruj go pojedynczymi kwiatami w pasujących kolorach, trawami lub jednym wielkim liściem i ustaw w odpowiednim miejscu. I dzieło sztuki gotowe!

Lista zakupów

 • Poz. 1
  4-5 kawałki węża
  długość 600-800 mm
  wąż ogrodowy, Ø 20-35 mm 
 • Poz. 2
  1 zacisk do węży
  Ø ok. 70-90 mm
  metalowy

Lista narzędzi

 • śrubokręt
 • narzędzie do cięcia

Wężowy wazon – schemat rysunku dla wazonu

Schemazeichnung

Zawsze staramy się przygotować wszystkie szczegóły z jak największą dokładnością, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za ich poprawność. Wyklucza się dochodzenie szkód wynikłych w następstwie braków. Należy również uwzględnić fakt, że nie wszystkie podane produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące produkty lub zastąpić produktami podobnymi.

Do góry