Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Tablica na notatki

notiztafel_mood

Małe wiadomości na karteczkach często gubią się w biegu dnia codziennego. Ozdobna tablica na notatki pozwoli na szybkie pozostawienie ważnego komunikatu. Biało na czarnym, wielkimi literami na ścianie - czasami może parę miłych i słodkich słów dla ukochanej osoby?

* bez faz schnięcia lakieru

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Arbeitsschritte Notiztafel

Krok po kroku 1 - Tablica na notatki - Tak to działa

Przygotuj wzór napisu nad tablicę w oryginalnej wielkości i wydrukuj na białym papierze. Klejem natryskowym ("pryśnij" tylko delikatnie na tylną stronę wydruku) przyklej papier przy górnej krawędzi płyty.

W miejscach odstępów i wykończenia poszczególnych liter w pierwszej kolejności należy wywiercić otwór. Brzeszczotem wyrzynarki wykonaj małe wycięcie, aby móc właściwie i poprawnie wyciąć oraz oddzielić litery z płyty.

Teraz wykonaj większe wycięcia przy pomocy właściwego brzeszczotu do wycinania okrągłych konturów oraz przygotuj litery. Usuń pozostałą część papieru. Wszystkie krawędzie przeszlifuj i wygładź, a nierówności i zadziory opracuj przy pomocy okrągłego lub płaskiego pilnika.

Wywierć poziomo dwa otwory o nieco większej średnicy, aby później móc zawiesić gadżet na ścianie. Następnie polakieruj całą płytę lakierem tablicowym. Poczekaj aż dobrze wyschnie. Twoja tablica jest gotowa!

Na końcu wywierć dziurę w kredzie szkolnej i zawieś ją na sznurku na haczyku ściennym obok tablicy.

Lista zakupów

 • poz. 1
  1 płyta podstawowa 400 x 1.200 mm płyta pilśniowa, 4 mm
 • poz. 2
  1 sznurek ok. 1.000 mm
 • poz. 3
  1 kreda, standardowa kreda szkolna, czarny lakier tablicowy
 • klej natryskowy

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • drukarka
 • wyrzynarka

Schemat

Schemazeichnung

Dokładamy wszelkich starań, aby dopracowane były wszystkie najmniejsze szczegóły. Wykluczona pozostaje jednakże rękojmia za możliwe nieprawidłowości oraz dochodzenie odszkodowania za powstałe z tego tytułu szkody. Nadto należy uwzględnić, że nie zawsze produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące przedmioty lub zastąpić je podobnymi produktami.

Do góry